یک آدم ربا با 24 شخصیت متفاوت ؛ جیمز مک اوی در فیلم ترسناک و دلهره آور Split

ساخت وبلاگ
چکیده : ام نایت شیامالان در سال 1999 با فیلم فوق العاده حس ششم (The Sixth Sense) نام خود را به عنوان یک فیلم... با عنوان : یک آدم ربا با 24 شخصیت متفاوت ؛ جیمز مک اوی در فیلم ترسناک و دلهره آور Split بخوانید :

ام نایت شیامالان در سال 1999 با فیلم فوق العاده حس ششم (The Sixth Sense) نام خود را به عنوان یک فیلمساز برجسته در جهان مطرح کرد. فیلمی که هم از لحاظ احساسی عالی بود و هم صحنه های ترسناکش به خوبی اجرا شده بودند و هم یک پیچش داستانی حیرت انگیز در پایان داشت. شیامالان در ادامه فیلمهای خوب نشانه ها (Signs) ، نشکستنی (Unbreakable) و دهکده (The Village) را ساخت تا به عنوان کارگردان و نویسنده ای خلاق شناخته شود که می تواند به راحتی مخاطبانش را سرگرم و غافلگیر کند. اما از سال 2006 روند شدیدا رو به افت او آغاز شد تا جایی که هر فیلمی که می ساخت نامزد جایزه تمشک طلایی می شد. خیلی ها دیگر امیدی به بازگشت این کارگردان هندی نداشتند ولی او در سال 2015 با ساخت فیلم ترسناک ملاقات (The Visit) دوباره به روزهای خوبش بازگشت.

پروژه بعدی او Split نام دارد که مثل همه کارهایش از داستان بسیار جذابی برخوردار است. فیلمی در ژانر ترسناک ، دلهره آور با مضامینی روانشناختی. سه دختر جوان توسط مردی دزدیده می شوند که 24 شخصیت متفاوت دارد. این سه دختر باید تلاش کنند که تمام شخصیت های این مرد را بشناسند تا با کمک شخصیت های خوبش بتوانند از دست شخصیت های بد او فرار کنند و زنده بمانند. ضمنا آنها باید مواظب شخصیت بیست و چهارم مرد که "هیولا" نام دارد باشند. جیمز مک اوی (James McAvoy) نقش اصلی این فیلم را بر عهده دارد و به نظر می رسد که یکی از بزرگترین چالش های دوران بازیگریش را باید پشت سر بگذارد. 

این پروژه از آن جهت برای شیامالان اهمیت دارد که او باید اثبات کند که موفقیت فیلم قبلی اش تصادفی نبوده است و او واقعا به روزهای خوبش بازگشته است. تا به حال نظرات منتقدان نسبت به فیلم کاملا مثبت بوده و خبر از موفقیت اثر می دهد. البته باید صبر کرد تا فیلم به صورت عمومی اکران شود، آن موقع می توان بهتر درباره موفقیت یا عدم موفقیت فیلم نظر دارد.برای دیدن Split یا همان"چند تکه" روی پرده سینما باید تا  20 ژانویه 2017 صبر کنید. فیلمبازان شما را به مشاهده تریلر جذاب این فیلم دعوت می کند:...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : سه شنبه 26 بهمن 1395 ساعت: 2:53