خداحافظی هیو جکمن با ولورین بعد از 17 سال ؛ تریلر فیلم Logan منتشر شد

ساخت وبلاگ
چکیده : اولین بار هیو جکمن در سال 2000 و در فیلم مردان ایکس ساخته برایان سینگر نقش ولورین را ایفا کرد. شخصیت... با عنوان : خداحافظی هیو جکمن با ولورین بعد از 17 سال ؛ تریلر فیلم Logan منتشر شد بخوانید :

اولین بار هیو جکمن در سال 2000 و در فیلم مردان ایکس ساخته برایان سینگر نقش ولورین را ایفا کرد. شخصیتی که به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین ابر قهرمان های سینمایی شد. در این سال ها علاوه بر فیلم های مردان ایکس که ولورین در آنها حضور داشت ، چند فیلم مستقل مخصوص این شخصیت ساخته شد که البته هیچکدام نتوانستند به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند. حالا و بعد از 17 سال به نظر می رسد که وقتش رسیده تا با ولورینِ هیو جکمن خداحافظی کنیم. خود این بازیگر اعلام کرد "لوگان" آخرین باری است که او نقش ولورین را بازی خواهد کرد. 

در آینده ی نه چندان دور ولورین که خسته و پیر شده است و کم کم قدرت هایش رو به افول گذاشته ، در مرزهای مکزیک پنهان شده و تلاش می کند تا از پروفسور ایکس که مریض احوال است مراقبت کند. او سعی می کند تا از دنیا خود را پنهان کند ولی وقتی یک "جهش یافته جوان" به نام ایکس 23 سر و کله اش پیدا می شود زندگی ولورین هم تغییر می کند. این دختر 12 ساله مانند تمام جهش یافته ها خاص است ولی نکته مهمی که درباره او وجود دارد شباهتش به ولورین است. او همانند ولورین  قدرت بدنی بالا و در دستانش چیزی مانند چنگک دارد  و خشم غیرقابل مهاری در وجودش  قرار دارد. 

کارگردانی این فیلم همانند فیلم های قبلی ولورین بر عهده جیمز منگولد کارگردان فیلم تحسین شده 3 و 10 دقیقه به یوماست. بر خلاف اکثر فیلم های ابرقهرمانی که مارول تولید کرده است این فیلم دارای رده بندی سنی R یا بالای 17 سال است. علت این اتفاق به احتمال زیاد خشونت افسار گسیخته فیلم است. به نظر می رسد یک بار برای همیشه به ولورین اجازه خواهند داد تا تمام خشم خود را به عرصه نمایش بگذارد. 3 مارس 2017 منتظر اکران عمومی "لوگان" باشید. 

فیلمبازان شما را به مشاهده تریلر این فیلم دعوت می کند :...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 26 بهمن 1395 ساعت: 2:53