سفری بی بازگشت ؛ تریلر فیلم The Lost City of Z منتشر شد | بلاگ

سفری بی بازگشت ؛ تریلر فیلم The Lost City of Z منتشر شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

یک کاوشگر انگلیسی به نام پرسیوال فاوست در سال 1925 سفری به قلب جنگل های آمازون را آغاز می کند تا بتواند شهر باستانی و گمشده زی را کشف کند. علی رغم این که دانشمندان و محققان این حرکت او را مسخره و مضحک می دانند، فاوست به همراه پسرش جک و همسرش نینا پا به این ماجراجویی رازآلود می گذارد. این داستان فیلم جدید جیمز گری(James Gray) به نام "شهر گمشده زی" است که بر اساس واقعیت ساخته شده. استودیوی آمازون بعد از تجربه موفق تولید فیلم "منچستر کنار دریا" این بار تولید این پروژه را بر عهده گرفته و امیدوار است که موفقیت های زیادی را به دست آورد. 

چیزی که این پروژه را برای مخاطبان هبجان انگیز می کند (مسلما بعد از گروه بازیگری خوب) حضور جیمز گری به عنوان کارگردان این فیلم است.  او فیلم های بسیار خوبی مانند The Immigrant و Two Lovers را در کارنامه اش دارد و به نظر می رسد که اگر اتفاق خاصی نیوفتد باید منتظر یک فیلم خوب یا بسیار خوب باشیم. فیلم در جشنواره نیویورک اکران محدودی داشت و توانست نظر منتقدان حاضر در جشنواره را جلب کند. تا به حال امتیاز منتقدان سایت متاکریتیک به این فیلم 79 از 100 بوده که امتیاز بسیار خوبی محسوب می شود ولی بدون شک بعد از اکران عمومی، این امتیاز تغییر خواهد کرد. 

چارلی هانام ، سیه نا میلر ، تام هالند و رابرت پتینسون از بازیگران اصلی فیلم هستند. "شهر گمشده زی" در ژانر بیوگرافی ، ماجراجویی و اکشن است و اکثر سکانس هایش در جنگل فیلمبرداری شده است. تاریخ اکران عمومی در آمریکا 14 آپریل می باشد.

فیلمبازان شما را به مشاهده تریلر این فیلم دعوت می کند :



...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 26 بهمن 1395 ساعت: 2:53