انتشار تریلر دوم فیلم جنایی و اکشن Live by Night ؛ چهارمین فیلم بن افلک در قامت کارگردان

ساخت وبلاگ
چکیده : نام فیلم : Live by Nightکارگردان: بن افلکنویسنده: بن افلکبازیگران: بن افلک ، زوئی سالدانا ، سی... با عنوان : انتشار تریلر دوم فیلم جنایی و اکشن Live by Night ؛ چهارمین فیلم بن افلک در قامت کارگردان بخوانید :
نام فیلم : Live by Night
کارگردان: بن افلک
نویسنده:  بن افلک
بازیگران: بن افلک ، زوئی سالدانا ، سیه نا میلر ، اله فنینگ و اسکات ایستوود
ژانر فیلم: درام ، جنایی ، اکشن
تاریخ اکران : 13 ژانویه 2017 در آمریکا
کمپانی منتشر کننده:  برادران وارنر

بن افلک که تا به حال سه فیلم را کارگردانی کرده است استعداد ذاتی خود در این حیطه را به همگان اثبات کرده است. کم پیدا می شود که بازیگران بتوانند پشت دوربین هم عملکرد خوبی داشته باشند اما به نظر می رسد جریان بن افلک متفاوت است. او کاری کرده که در حال حاضر فیلم های افلک را جز نامزدهای اصلی فصل جوایز می دانند. او این بار هم سراغ موضوع مورد علاقه خود رفته است ؛ خلافکاری و جرائم زیر زمینی. فیلمنامه فیلم اقتباسی از رمان "دنیس لهان" است. نویسنده ای که رمان های "جزیره شاتر" ، "رودخانه مرموز" و "عزیز گمشده" را نیز در کارنامه خود دارد و فیلم هایی که از روی کتاب هایش ساخته شده اکثرا به موفقیت چشمگیری رسیده اند. به نظر می رسد که دلایل زیادی وجود دارد تا بی تاب دیدن فیلم جدید بن افلک باشیم.
در دهه 1920 در بوستون که به دوره "ممنوعیت" شهرت دارد جو کافلین خلافکاری است که به صورت زیرزمینی فعالیت می کند و در دنیای گنگستری می خواهد نامش را  ماندگار کند. او می داند که مسیر آسانی را پیش رو ندارد و باید بهای سنگینی بپردازد ولی دست از تلاش بر نمی دارد.

تریلر دوم :تریلر اول :...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : جمعه 19 آذر 1395 ساعت: 19:35