تریلر فیلم جنجال برانگیز Ghost in the Shell با بازی اسکارلت جوهانسون منتشر شد

ساخت وبلاگ
چکیده : فیلم Ghost in the Shell یا " روح در صدف" برگرفته از انیمه ای ژاپنی و پرطرفدار به همین... با عنوان : تریلر فیلم جنجال برانگیز Ghost in the Shell با بازی اسکارلت جوهانسون منتشر شد بخوانید :

فیلم Ghost in the Shell یا " روح در صدف" برگرفته از انیمه ای ژاپنی و پرطرفدار به همین نام است. داستان فیلم در ژاپن قرن 21 اتفاق می افتد. جایی که یک سایبورگ (آدم-روبات) با بازی اسکارلت جوهانسون فرماندهی گروه ویژه منطقه 9 را بر عهده دارد. وظیقه آن ها حفظ امنیت مقابل خطرناک ترین جنایتکاران است. اما آن ها با مجرمی مواجه می شوند که تنها یک هدف دارد و آن هم مختل کردن و از بین بردن تکنولوژی سایبری است.

کارگردانی فیلم بر عهده روپرت سندرز است کسی که سابقه کارگردانی فیلم خوب "سفید برفی و شکارچی" را در کارنامه اش دارد. بعد از انتشار اولین عکس این فیلم و مشخص شدن بازیگر شخصیت اصلی ، اعتراض های گسترده ای صورت گرفت. معترضین معتقد بودند که هالیوود نباید به جای شخصیت اصلی انیمه که یک دختر ژاپنی است بازیگری آمریکایی را به بازی بگیرد. آن ها این انتخاب را یک تبعیض آشکار می دانستند. وقتی حجم اعتراض ها بالا گرفت کمپانی پارامونت در بیانیه ای اعلام کرد که گروه جلوه های ویژه ، بازیگر شخصیت اصلی را شبیه به آسیایی ها خواهد کرد! 

اما به نقل از هالیوود ریپورتر بعد از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم ، ورق برگشت و اعتراض ها کاهش پیدا کرد. تریلر ژاپنی فیلم در چند ساعت ، حدود 300 هزار بازدید در یوتیوب داشت و کاربران ژاپنی اکثرا از فضای فیلم و بازی شخصیت اصلی ابراز رضایت کردند تا خیال شرکت سازنده از بایکوت نشدن فیلم راحت شود. اگر این اتفاق می افتاد بدون شک فروش فیلم هم افت فاحشی می کرد و نتیجه کار چیزی جز پشیمانی نمی بود.

در ادامه می توانید تریلر فیلم را مشاهده نمایید :...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : جمعه 19 آذر 1395 ساعت: 19:34