تریلر فیلم Fences سومین ساخته بلند دنزل واشنگتون منتشر شد | بلاگ

تریلر فیلم Fences سومین ساخته بلند دنزل واشنگتون منتشر شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سینمادوستان دنزل واشنگتون را با بازی های به یاد ماندنی اش به یاد می آورند اما او تا به حال دو فیلم بلند سینمایی به نام های Antwone Fisher و The Great Debaters ساخته که هر دوی آن ها مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفته است. واشنگتون در سال 2010 یک نمایش به نام Fences را روی صحنه برد که به یک موفقیت محض تبدیل شد و جوایز زیادی دریافت کرد. او سال پیش از طریق اسکات رودین (تهیه کننده) به این فکر افتاد که سومین فیلم بلند سینمایی خود را با نام Fences بسازد. واشنگتون دقیقا همان گروه بازیگری نمایش را برای نسخه سینمایی انتخاب کرد و فیلمبرداری پروژه را آغاز کرد. کار نوشتن فیلمنامه نیز همانطور که پیش بینی میشد به خود "آگوست ویلسون" نویسنده نمایشنامه اصلی سپرده شد.

داستان این فیلم در دهه 50 قرن 20 آمریکا می گذرد، زمانی که روابط نژادپرستانه در اوج خود قرار داشت و رویاپردازی برای یک سیاهپوست تقریبا غیرممکن بود. تروی (با بازی واشنگتون) رفتگری است که قبلا بازیکن حرفه ای بیسبال بوده ولی حالا نمی خواهد که پسرش مسیر او را طی کند. پسرش کوری (با بازی یوان آدپو) دوست دارد عضو تیم ورزشی دانشگاهش شود ولی پدر موافق نیست. در این بین مشکلاتی حادتر بین تروی و همسرش رز (با بازی وایولا دیویس) پیش می آید. 

با توجه به این که موضوع اصلی فیلم حول نژادپرستی می چرخد احتمال مورد توجه قرار گرفتن فیلم در آمریکا بسیار زیاد است و از همین حالا واشنگتون را یکی از نامزدهای اصلی بازیگری اسکار و فصل جوایز می دانند. اکران عمومی فیلم "حصارها" 25 دسامبر می باشد و توسط شرکت پارامونت پخش خواهد شد. 


در ادامه تریلر فیلم را مشاهده کنید :تریلر فیلم fences,...
نویسنده : بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 11 آذر 1395 ساعت: 20:34